معرفي هولوگرام سه بعدي انسان


معرفي هولوگرام سه بعدي انسان

شركت كنندگان در اين كنفرانس با مقايسه تكنولوژي هولوگرام با فناوري هاي نويني همچون اسكايپ و فيس‌تايم از امكانات، تفاوت‌ها و ويژگي هاي منحصر به فرد اين فناوري مطلع شدند.پاول دافي مديرعامل آرت مديا و خالق تكنولوژي هوماگرام از تكنولوژي نويني در هولوگرافي رونمايي كرد. هولوگرام سه بعدي انساني نيز از اين طريق ممكن خواهد شد. با استفاده از اينترنت، اين فناوري ميتواند فرد سخنران را از هرجاي دنيا كه باشد به طور زنده احضار كند در حالي كه فرد ميتواند با حاضرين تعامل نيز برقرار كند. دافي در تلاش است كه نشان دهد اين رسانه تا چه اندازه ميتواند به آموزش دانش آموزان در كلاس درس كمك كند تا با روش هاي جديد آموزش ببينند. 

تكنيك هاي نوين در اموزش 

بيش از 1000 معلم و مدير از تگزاس در مركز ريچار. اي گرد هم آمدند تا با تكنولژي آموزشي جديدي به نام "هوماگرم" آشنا شوند.كنفرانس راهبري و ارتباطات ساي فاير از مدارس 92 منطقه مختلف در ساسر ايالت دعوت به عمل آورد تا با تكنيك هاي نوين آموزش و پرورش آشنا شوند. 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نادر رفيعي | ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۵:۲۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |هولوگرام

دستگاه‌ها داري تكنولوژي NFC

 دستگاه‌ها داري تكنولوژي  NFC 

در گوشي‌هاي موبايل گاه NFC فقط به عنوان چيپ شناسايي كار مي‌كند و تبادل داده‌هاي سنگين از طريق بلوتوث يا Wi-Fi انجام مي‌شود، اما در مواردي مانند پرداخت الكترونيك، از آنجايي كه فقط حجم كمي داده منتقل مي‌شود، كار انتقال مي‌تواند از طريق خود چيپ NFC انجام بگيرد.دستگاه‌هاي هوشمند شامل تبلت‌ها و موبايل‌ها و بعضي لپ تاپ‌ها مي‌توانند اين قابليت را داشته باشند، البته اين به‌معناي آن نيست كه همه آنها مجهز به NFC هستند. اگر اين محصولات نسبتا تازه وارد و جديد باشند مي‌توان اميدوار بود كه اين قابليت را دارند. بعضي از اين دستگاه‌ها روي بدنه يا در داخل آن نشان NFC دارند. به طور كلي اما راه منطقي‌تر رفتن به بخش تنظيمات گوشي است كه در آنجا فهرست تمام امكانات ارتباطي در اختيار كاربر قرار مي‌گيرد. 

هولوگرام

 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نادر رفيعي | ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۳۳:۲۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |هولوگرام

پيش طراحي فليپ فلاپ

پيش طراحي فليپ فلاپ 

پيش طراحي فليپ فلاپ از رويت لايه هاي منحصر به فرد در زاويه هاي خاص بهره مي گير د و هدف از آن ساخت لايه هاي منحصر به فرد با متن هاي گرافيكي متفاوت و يا انيمشن سازي است .

 برچسب هاي هولوگرافي و فروش آن ها

برچسب هاي چسبان بر روي نوارهاي چسب دار  پنجاه ميكروني كه عملكردي بهتر از هيدروژل هاي به كار برده شده دارند ،توليد مي شوند .شاخص مهرها با ضخامت پانزده ميلي متر در يك حلقه است .چسب هاي هولوگرافي با جلوه هاي flip-flopدر تمامي فروشگاه ها موجود است و مشتريان مي توانند در هزمان زماني و در ميزان دلخواه آن را تهيه كنند .


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نادر رفيعي | ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۱۳:۳۷ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |هولوگرام